Stampa:Harta Paraguaji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Paraguay location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Paraguaji. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Paraguaji)
emri Paraguaji
koordinatat
skajore
-19.0
-62.9 ←↕→ -54.0
-27.9
qendra e hartës 23°27′J 58°27′P / 23.45°J 58.45°P / -23.45; -58.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]