Jump to content

Stampa:Harta Paraguaji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Paraguay location map.svg
Harta fizike
Skeda:Paraguay rel location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Paraguaji. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Paraguaji)
emri Paraguaji
koordinatat
skajore
-19.0
-62.9 ←↕→ -54.0
-27.9
qendra e hartës 23°27′S 58°27′W / 23.45°S 58.45°W / -23.45; -58.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]