Stampa:Harta Polonia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Poland adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Poland.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Polonia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Polonia)
emri Polonia
koordinatat
skajore
55.2
13.8 ←↕→ 24.5
48.7
qendra e hartës 51°57′N 19°09′E / 51.95°N 19.15°E / 51.95; 19.15

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]