Jump to content

Stampa:Harta Sao Tome dhe Principe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:São Tomé and Príncipe location map.svg
Harta fizike
Skeda:São Tomé and Príncipe physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sao Tome dhe Principe. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sao Tome dhe Principe)
emri Sao Tome dhe Principe
koordinatat
skajore
1.9
6.2 ←↕→ 7.7
-0.2
qendra e hartës 0°51′N 6°57′E / 0.85°N 6.95°E / 0.85; 6.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]