Stampa:Harta Shën Barthélemy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Saint-Barthélemy collectivity location map with quartiers.svg
Harta fizike
Skeda:Saint-Barthélemy collectivity relief location map.jpg
Harta
Skeda:Saint-Barthélemy collectivity location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Shën Barthélemy. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Shën Barthélemy)
emri Shën Barthélemy
koordinatat
skajore
17.9875
-62.9625 ←↕→ -62.7625
17.8625
qendra e hartës 17°55′30″N 62°51′45″W / 17.925°N 62.8625°W / 17.925; -62.8625

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]