Stampa:Harta Shën Luçia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Saint Lucia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Saint Lucia location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Shën Luçia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Shën Luçia)
emri Shën Luçia
koordinatat
skajore
14.15
-61.16 ←↕→ -60.76
13.66
qendra e hartës 13°54′18″N 60°57′36″W / 13.905°N 60.96°W / 13.905; -60.96

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]