Stampa:Harta Shën Vincenti dhe Grenadinet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Shën Vincenti dhe Grenadinet. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Shën Vincenti dhe Grenadinet)
emri Shën Vincenti dhe Grenadinet
koordinatat
skajore
13.42
-61.7 ←↕→ -60.9
12.44
qendra e hartës 12°56′V 61°18′P / 12.93°V 61.3°P / 12.93; -61.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]