Stampa:Harta Singapori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Singapore location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Singapori. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Singapori)
emri Singapori
koordinatat
skajore
1.666
103.5 ←↕→ 104.5
1.06
qendra e hartës 1°21′47″N 104°00′00″E / 1.363°N 104°E / 1.363; 104

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]