Jump to content

Stampa:Harta Sllovakia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Slovakia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Slovakia.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sllovakia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sllovakia)
emri Sllovakia
koordinatat
skajore
49.8
16.6 ←↕→ 23.0
47.6
qendra e hartës 48°42′N 19°48′E / 48.7°N 19.8°E / 48.7; 19.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]