Stampa:Harta Tahiti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Location map Tahiti.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tahiti. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tahiti)
emri Tahiti
koordinatat
skajore
-17.474
-149.671 ←↕→ -149.076
-17.923
qendra e hartës 17°41′55″J 149°22′25″P / 17.6985°J 149.3735°P / -17.6985; -149.3735

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]