Jump to content

Stampa:Harta Taxhikistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Tajikistan adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Tajikistan rel location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Taxhikistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Taxhikistani)
emri Taxhikistani
koordinatat
skajore
41.3
67.1 ←↕→ 75.5
36.4
qendra e hartës 38°51′N 71°18′E / 38.85°N 71.3°E / 38.85; 71.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]