Stampa:Harta Timori Lindor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:East Timor adm-2 location map.svg
Harta fizike
Skeda:East Timor relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Timori Lindor. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Timori Lindor)
emri Timori Lindor
koordinatat
skajore
-7.8
123.9 ←↕→ 127.5
-10.0
qendra e hartës 8°54′S 125°42′E / 8.9°S 125.7°E / -8.9; 125.7

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]