Jump to content

Stampa:Harta Togo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Togo location map.svg
Harta fizike
Skeda:Togo location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Togo. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Togo)
emri Togo
koordinatat
skajore
11.372017
-0.970273 ←↕→ 3.172253
5.675734
qendra e hartës 8°31′26″N 1°06′04″E / 8.5238755°N 1.10099°E / 8.5238755; 1.10099