Stampa:Harta Tuvalu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Tuvalu location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tuvalu. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tuvalu)
emri Tuvalu
koordinatat
skajore
-5.3
175.7 ←↕→ -179.8
-11.0
qendra e hartës 8°09′S 177°57′E / 8.15°S 177.95°E / -8.15; 177.95
x (100*(({{{3}}} + ({{{3}}} < 0)*360) - 175.7)/((-179.8 + 360) - 175.7))
y (100*({{{2}}} - (-5.3))/((-11.0) - (-5.3)))

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]