Stampa:Harta Uzbekistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Uzbekistan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Uzbekistan.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Uzbekistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Uzbekistani)
emri Uzbekistani
koordinatat
skajore
45.9
55.6 ←↕→ 73.5
36.8
qendra e hartës 41°21′N 64°33′E / 41.35°N 64.55°E / 41.35; 64.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]