Stampa:Harta Xhibuti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Djibouti location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Djibouti. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Djibouti)
emri Djibouti
koordinatat
skajore
12.9
41.5 ←↕→ 43.7
10.7
qendra e hartës 11°48′V 42°36′L / 11.8°V 42.6°L / 11.8; 42.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]