Stampa:Harta Zambia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Zambia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zambia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Zambia)
emri Zambia
koordinatat
skajore
-7.8
21.5 ←↕→ 34.0
-18.3
qendra e hartës 13°03′J 27°45′L / 13.05°J 27.75°L / -13.05; 27.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]