Stampa:Harta Zambia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Zambia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zambia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Zambia)
emri Zambia
koordinatat
skajore
-7.8
21.5 ←↕→ 34.0
-18.3
qendra e hartës 13°03′S 27°45′E / 13.05°S 27.75°E / -13.05; 27.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]