Jump to content

Stampa:Harta Zimbabveja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Zimbabwe location map.svg
Harta fizike
Skeda:Zimbabwe relief location map.jpg
Harta
Skeda:Zimbabwe location map Topographic.png

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zimbabveja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Zimbabveja)
emri Zimbabveja
koordinatat
skajore
-15.2
24.8 ←↕→ 33.6
-22.8
qendra e hartës 19°00′S 29°12′E / 19°S 29.2°E / -19; 29.2