Stampa:Harta Zimbabveja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Zimbabwe location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zimbabveja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Zimbabveja)
emri Zimbabveja
koordinatat
skajore
-15.2
24.8 ←↕→ 33.6
-22.8
qendra e hartës 19°00′J 29°12′L / 19°J 29.2°L / -19; 29.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]