Stampa:Imdb kompani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Imdb kompaniInternet Movie Database

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Imdb kompani.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

  • {{Imdb kompani|0003678}} merr emrin e faqes ku vendoset stampa dhe dalja është :
Imdb kompaniInternet Movie Database
  • {{Imdb kompani|0003678|Sunshine Film Corporation (US)}} merr emrin të cilin ne ja japim si parametër stampës, dhe dalja është:
Sunshine Film Corporation (US)Internet Movie Database

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]