Stampa:Imdb titull

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

{{{titulli}}}Internet Movie Database

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Imdb titull.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi

  • {{Imdb titull | id= ID }}
  • {{Imdb titull | id= ID | titulli= Titulli i filmit }}

Shiko edhe