Stampa:KUFBotsuana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Botswana map.png
Botswana map notext.png
--
--
--
--
--
--
--
Deti Mesdhe
Oqeani
Atlantik
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja