Stampa:KUFBregu i Fildishtë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Côte d'Ivoire map.png
000 Bregu i Fildishtë harta.PNG
GUI.
MALI
BURKINA FASO
GANA
LIBERIA
Gjiri i Guinesë
(Oqeani Atlantik)
redaktoni hartën

Harta memece Bregu i Fildishtë. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja