Stampa:KUFEgjipti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Egypt-CIA WFB Map.png
000 Egjipti harta.PNG
LIBIA
IS.
PAL.
SIR.
JOR.
ARABIA
SAUDITE
S U D A N I
Deti
Kuq
Deti Mesdhe
redaktoni hartën

Harta memece Egjipti. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordin antat e reja