Stampa:KUFEtiopia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ethiopia.png
000 Etiopia harta.PNG
SUDANI
ERITREA
JEMENI
XHIB.
SOMALIA
SOMALIA
KENIA
UGAN.
Oqeani
Indian
redaktoni hartën

Harta memece Etiopia. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja