Stampa:KUFGJE

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
De-map.png
000 Gjermania harta.PNG
DANIMARKA
POLONIA
REPUBLIKA
ÇEKE
AUSTRIA
LIHTENSTAJNI
ZVICRA
FRANCA
LUKS.
BELGJ.
HOLANDA
Dresdeni
Kili
Rostoku
Lybeki
Hamburgu
Porti Bremen
Emdeni
Bremeni
Hanoferi
Magdeburgu
Duisburgu
Eseni
Dyseldorfi
Kaseli
Lajpcigu
Kolognja
Boni
Frankfurti
Nyrëmberg
Visbadeni
Manhajmi
Shtutgarti
Munihu
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja