Stampa:KUFGuineja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gv-map.gif
000 Guineja harta.PNG
GUIMEJA
BIZARE
GAMBIA
SENEGALI
M A L I
BREGU
I FILD.
LIBERIA
SIERA
LEONE
Oqeani Atlantik
redaktoni hartën

Harta memece Guineja. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja