Stampa:KUFITA

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
It-map.png
000 Italia harta.PNG
ZVICRA
AUSTRIA
SLLO.
HUNGARIA
KROACIA
B.dhe H.
SER.
dhe
MAL.
SHQ.
TUNIZI
ALGJ.
FRA.
Bari
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja