Stampa:KUFLibia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ly-map.png
000 Libia harta.PNG
TUNIZIA
(GR.)
EGJ.
SUDANI
Ç A D I
N I G E R I
ALGJ.
Kreta
Deti Mesdhe
redaktoni hartën

Harta memece Libia. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja