Stampa:KUFMON

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Monaco-CIA WFB Map.png
000 Monako harta.PNG
F R A N C A
pallati
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja