Stampa:KUFMaroku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Map of Morocco from CIA World Factbook.png
000 Maroku harta.PNG
PORT.
SPANJA
Algjeria
MAUR.
SAHARA
PERËNDIMORE
(SP)
Ceuta
(SP)
Melilla
OQEANI
ATLANTIK
Deti Mesdhe
Oujda
redaktoni hartën

Harta memece Maroku. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja