Stampa:KUFNOR

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Norway-map.png
000 Norvegjia harta.PNG
S U E D I A
FINLANDA
RUS.
ESTONIA
Hamerfest
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja