Stampa:KUFNigeri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ng-map.png
000 Nigeri harta.PNG
ALGJERIA
LIBIA
ÇADI
KAM.
NIGERIA
BENINI
TOGO
BUR.
MALI
Liqeni
Çad
redaktoni hartën

Harta memece Nigeri. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja