Stampa:KUFNigeria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ni-map.png
000 Nigeria harta.PNG
N I G E R I
ÇADI
KAMERUNI
BENINI
MALI
G. EKU.
Ishulli
Bakasi
Liqeni
Çad
Gjiri i Guinejës
OQEANI ATLANTIK
redaktoni hartën

Harta memece Nigeria. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja