Stampa:KUFRepublika Demokratike e Kongos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cg-map.png
000 Republika Demokratike e Kongos harta.PNG
KAMERUNI
REP. QEN. AFR.
SUDANI
UG.
RU.
BUR.
TAN.
ZAMBIA
ANGOLA
ANG.
REP.
KONGO
GABONI
Oqeani
Atlantik
redaktoni hartën

Harta memece Republika Demokratike e Kongos. Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja