Stampa:KUFSANMARINO

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sm-map.png
000 San Marino harta.PNG
I T A L I A
I T A L I A
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja