Stampa:KUFSPA

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sp-map.png
000 Spanja harta.PNG
F R A N C A
ALGJERIA
MAROKU
PORT.
(Br.M.)
Gjibraltari
Ceta
(SPA.)
Barcelona
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja