Stampa:KUFSUE

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sweden from cia.png
000 Suedia harta.PNG
FINLANDA
EST.
LETONIA.
LITU.
RU.
DAN.
NORVEGJIA
FIN.
NOR.
Kiruna
redaktoni hartën

Për më tepër shiko Wikipedia:Projekti i shteteve/KUFHARTA
dhe shikoni ose regjistroni kordinantat e reja