Stampa:Pa referenca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Udhëzuesi i stampës[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko]
Kjo stampë duhet përdorur në fillim të artikullit që dyshohet nga vërtetësia dhe ka nevojë për referenca, para çdo texti dhe stampe.
{{Pa referenca}}
{{joref}}
{{joref|data=<data>}}
{{joref|<data>}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]