Stampa:Rreth

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

rr. {{{1}}}

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Rreth.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Sintaksa Si duket
{{Rreth}} 1325 rr. {{{1}}} 1325
{{Rreth|1325}} rr. 1325 1325

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]