Stampa:Pa referenca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Stampa:Unreferenced)
Jump to navigation Jump to search


[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg
Kjo është një nënfaqe e documentacion për Stampa:Pa referenca.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.
Kjo stampë duhet përdorur në fillim të artikullit që dyshohet nga vërtetësia dhe ka nevojë për referenca, para çdo texti dhe stampe.
{{Pa referenca}}
{{joref}}
{{joref|data=<data>}}
{{joref|<data>}}

Shiko edhe[përpunoni burim]