Stampa:User Wikipedian For

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 19 vjet, 9 muaj dhe 11 ditë.

Lua error in Moduli:Documentation at line 879: message: type error in message cfg.mirror-link-preload (string expected, got nil).