Stampa:Wide image

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Wide image.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{wide image|emri i imazhit (''por jo Figura:emri'') |1000px|Komenti}}

Shembull[Redakto nëpërmjet kodit]

{{wide image|Vasco da Gama bridge panorama.jpg|1000px|Komenti}}

Komenti

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]