Stampa diskutim:AL-Vendbanime

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën AL-Vendbanime. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përmbledhe e qyteteve në Shqipëri
----
kodi
----
{{FOTO Navigacion Dinamik|
 FIGURA     = [[Figura:Flag of Albania.svg|22px|Flamuri shqiptar]] 
|TITULLI    = '''[[Qytetet e Shqipërisë]]'''
|PËRMBAJTJA = 
...
}}

Emrat e qyteteve[Redakto nëpërmjet kodit]

Qytetet duhet te jene te gjitha ne te pashquar nese s'e kam gabim. Pra duhet te jete Delvinë (jo Delvina), Tiranë (jo Tirana), e te tjera e te tjera. Me thoni si mendoni.Sportishqiptar 9 nëntor 2011 16:19 (CET)[përgjigjuni]