Jump to content

Stampa diskutim:Andon Zako Çajupi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Andon Zako Çajupi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Problem me stampën[Redakto nëpërmjet kodit]

Diçka në lidhje me këtë stampë nuk është në rregull. Kur e vendos në një artikull, si p.sh. Andon Zako Çajupi ose Baba Musa lakuriq, opsionet për ta redaktuar dhe për të diskutuar stampën dalin në krye të faqes së artikullit. Shihi dy artikujt e lartpërmendur. --Udha (diskutimet) 18 tetor 2017 16:59 (CEST)[përgjigjuni]

A mund ta rregullojë dikush këtë stampë?--Udha (diskutimet) 26 tetor 2017 17:36 (CEST)[përgjigjuni]