Stampa diskutim:Burimet e ripërtëritshme të energjisë

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Burimet e ripërtëritshme të energjisë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Edhe pse un kam krijuar stampën dhe Emërimet aktuale, unë nuk jam profesionist i kësa fushe dhe i kam përkëthyer ashtu si kam menduar se janë më mirë, por se gjuhën shqipe ato që studiojnë në këto fusha mund të përdorin emërtime të tjera. Ju lutem jepni rekomandime dhe diskutoni para se ti ndryshoni ato në Stampë.--Liridon (diskutimet) 11 gusht 2015 13:16 (CEST)Reply[përgjigjuni]