Stampa diskutim:Flagicon

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Flagicon. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Po më duket nuk kemi më nevojë për këtë. propoojë që të ridrejtohet pasi që Stampa:Flamuri ka funksionin e kësaj dhe lenë mundësin të shkruhen (bile disa) emra shqip. A funksion Stampa Famuri, provo:

{{Flamuri|Gjermania}} Flamuri
{{Flamuri|Gemany}} Flamuri
{{Flamuri|SHBA}} Flamuri
{{Flamuri|USA}} Flamuri
{{Flamuri|Shtete e Bashkuara të Amerikës}} Flamuri
{{Flamuri|Unitet States of America}} Flamuri}

Nëse futen në stamp të dhënat për rasin p.sh: | Shtete e Bashkuara të Amerikës=USA atëher edhe do të funksionojë. Provo dhe fute