Stampa diskutim:Ilirët

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Kjo faqe këtu është vetem për diskutim mbi stampën Ilirët. Wikipedia nxit diskutimin thelbësor dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të botohen, ose do të lihen jashtë. Ju lutemi respektoni rregullat e Wikipedia-s shqipe!

Kliko këtu për të filluar një temë të re diskutimi.

Ju lutemi nënshkruani me --~~~~.

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt
  • Nuk lejohen sulme personale. Nuk lejohet fjalor ose thirrje për dhunë.
  • Vetëm tekst i thjeshtë, ju lutemi!

Ristrukturim i stampës[redakto tekstin burimor]

Stampa duhet ristrukturuar plotësisht, është e pa kuptimët dhe ska lidhje me realitet. Gjithashtu titulli është gabim. --AMMARTIVARI DISKUTO 11 Maj 2015 08:42 (CEST)

Ke të drejtë, i nderuar. Titulli duhet të ishte pak a shumë "Trevat shqiptare" apo "Historia shqiptare"... Për më tepër edhe ajo ngjyra e kuqe është shumë e papërshtatshme (të paktën kështu duket nga kopmjuteri im modest.). Por përpara se të bësh ndonjë ndryshim thelbësor, do të këshilloja që ta propozosh këtu, dhe që ristrukturimi të mos largojë informata nga stampa... por thjeshtë ti rivendosi në një rend më të përshtatshëm...-- Mr.Pseudo 11 Maj 2015 12:03 (CEST)
Shikoje pak këtë stampa:Shqiptarët, që e kam krijuar si prototip për ndryshimin strukturor.--AMMARTIVARI DISKUTO 11 Maj 2015 13:21 (CEST)