Stampa diskutim:Kartela vendbanim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Kartela vendbanim. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

More politicians[Redakto nëpërmjet kodit]

| kryetari
| kryetari_partia

Stampa:En Could the template support more politicians?

| kryetari2 ??
| kryetari_partia2 ??

Is that possible? Varlaam (diskutimet) 28 prill 2014 01:33 (CEST)[]

It's not the problem with the template but a city has ony one mayor (kryetar) there is no need for other politicians. Visi90 (diskutimet) 28 prill 2014 02:07 (CEST)[]