Jump to content

Stampa diskutim:Krahinat e Kosovës

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Krahinat e Kosovës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Emertimet Lugjet e Dukagjinit dhe Reka e Dukagjinit janë vetëm preliminare sepse mungojnë të dhënat e mjaftueshme lidhur me keto dy krahina si dhe emërtimin e saktë të tyre. --Draken1 (diskutimet) 29 dhjetor 2017 19:40 (CET)[përgjigjuni]