Stampa diskutim:Kthjellim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Kthjellim. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Dinë dikush të tregojë përse ose si përdoret kjo stampë.

Po, une e di. Ai shkau nga zvicra nuk po e din shqipen dhe s'kupton se cka asht kthjellimi Dan dhe po shkatron punen e tjerve. Shiko dhe lexo me kujdes tekstin ketu:Stampa:Ndryshoni lidhjen e gabuar. Tung!