Studime etimologjike në fushë të Shqipes I

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Studime etimologjike në fushë të Shqipes I.jpg

"Studime etimologjike në fushë të Shqipes I" me Autor Eqrem Çabej, Akademia e Shkencave të RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe Letërsisë. Tiranë, viti botimit 1982. Faqet e librit 343.


Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]